Кількість
|
Вартість
|
||
|
Назва гіперпресована вказує на спосіб виробництва цегли: здавлювання зволоженої суміші мінеральних наповнювачів із цементом у прес-формах під навантаженням 400 атм. Для порівняння: напівсухе формування виконується під тиском 300 кг/см2. Технологія виробництва не вимагає ні випалу, ні пропарювання цегли: виріб за властивостями ближчий до штучного каменю. Міцність, правильні геометричні форми, рівні та фактурні поверхні різного кольору зумовлюють другу назву – облицювальну цеглу, або лицьову, фасадну.
Застосування облицювальної цегли
У будівельників матеріал цінується за декоративність та властивості, що забезпечують його захисні функції. Якщо для оздоблення фасаду будівлі купити цеглу облицювальну безобпалову замість керамічного клінкеру, лицьова стіна простоїть без ремонту десятки років. Застосовується такий вид цегли переважно для зовнішніх робіт, як цегла облицювальна для:
- облаштування фундаментів, цокольних поверхів, несучих стін та конструкцій;
- спорудження стовпів, огорожі;
- зведення парканів з цегли облицювальної гладкої та інших;
- оформлення альтанок, господарських будівель, кутів та карнизів будівель;
- мощення пішохідних доріжок, тротуарів та інших майданчиків;
- декорування котеджів, малих архітектурних форм;
- кладка колон, облаштування ландшафтного дизайну.
Часто використання облицювальної цегли для внутрішніх робіт обмежує ціна: адже облицювальна цегла коштує порівняно дорожче. Але тут варто пам'ятати, що матеріал є довговічним!
Особливості та характеристики
Вартість будматеріалу складається з ціни сировини, що витрачається на мінеральну суміш, та виробничих витрат. Перш ніж купити облицювальну цеглу гіперпресовану, потрібно ознайомитися з описом технології виготовлення, відмінностями від інших блоків, експлуатаційними характеристиками. Ціна на облицювальну цеглу в Україні є прийнятною: мінерально-сировинні джерела знаходяться в країні.
Технологія виготовлення та мінеральний склад
Сировина для виробництва блоків надвисоким тиском аналогічна матеріалам, які використовуються при виготовленні бетону. В'язка речовина – портландцемент М500 (до 15%), дрібний наповнювач – порошок, що розмелюється з гірських порід: мармуру, вапняку, доломіту. Кольоровість цегли надається додаванням мінеральних барвників – до 7% складу. Хімічні добавки не застосовуються – суміш для формування екологічно чистої. Процес виготовлення:
Заповнені зволоженою сумішшю форми ставлять під прес. Під впливом тиску частки мінеральних речовин зчіплюються між собою молекулярному рівні.
Заготовки вилучаються з верстата, піддаються сушінню примусової або природної протягом 3-5 діб.
Після зневоднення виріб набирає 50-70% заданої міцності, його можна оформляти під потрібний дизайн.
На палети укладається вже готова до відправки цегла облицювальна. Купити блоки можна оптом чи в роздріб. Нормативний термін повного набору міцності – 28 діб.
Різновиди блоків та відмінності
За структурою гіперпресовану цеглу випускають повнотілою або пустотілою. Другий від першого відрізняється присутністю порожнин у тілі цегли. Блоки роблять фігурними чи правильної геометричної форми. Фасонне каміння потрібне при зведенні арок, карнизів, колон. Порівняно з керамічною, силікатною облицювальною цеглою гіперпресовані блоки мають переваги:
Широкий спектр відтінків. Забарвлення технологічно закладається в блок на стадії формування сировинної суміші, що забезпечує наповнення кольором із глибини каменю. Додаванням різних пігментів досягається будь-який відтінок.
Порошкові компоненти. Розмелювання мінералів до 500 мкм забезпечує точну геометрію штучного каменю: зовнішній вигляд споруди з рівними швами бездоганний.
Висока густина виробу. Позитивні моменти: високі показники міцності, морозостійкості та мінімальне вологопоглинання.
Недоліки гіперпресованих блоків: по-перше, на таку облицювальну цеглу ціна вища. По-друге, штучне каміння важче, ніж вироби керамічні, силікатні.
Технічні характеристики
Компаній, у яких можна купити облицювальну цеглу, в Україні чимало. Характеристики штучного каміння різних виробників можуть відрізнятися. У середньому гіперпресовані блоки мають такі показники:
Питома вага, т/м3 – 1,95-2,25.
Міцність, кг/см2 – 150-400.
Морозостійкість, цикл заморожування/відтайки – 100-300.
Водопоглинання, % - 4-7.
Показник теплопровідності, Вт/(м*град К) – 1,09-0,43. Для порівняння – у бетону ця величина 1,75-0,7, у цегли будівельної 0,7-0,2.
Основні типорозміри, мм: традиційний габарит 250х120х65, вузький блок, спеціально для обробки 250х60х65, тонкий як облицювальна плитка 250х22х65. Останній розмір не застосовується для обробки кутів, що вимагає рівних, без дефектів фасадів.
Перш ніж облицювальну цеглу купити, потрібно її оглянути: грані повинні бути без сколів, тріщин, а ім'я виробника - відомим на ринку будівельних матеріалів. Можна випробувати гіперпресовану цеглу на міцність легким ударом твердим предметом. Дефектний блок розколеться, якісне навантаження витримає.
Місця де купити фасадну облицювальну цеглу
Міста, де представлена ТМ ЄВРОЦЕГЛА гіперпресована облицювальна цегла: Київ, Бориспіль, Харків, Переяслав, Житомир, Дніпро, Маріуполь та ін. Купити штучний камінь можна не тільки на заводах, але також у компанії-дилера, якою є наша посередницька фірма. Вигідність співпраці з нами:
обширний каталог із номенклатурою каменів, блоків, плит різних виробників;
низька вартість: на цеглу облицювальна ціна не вище, ніж у виробника;
власні склади, служба доставки, оплата перерахуванням, готівкою.
Купити облицювальну цеглу з Києва чи іншого українського міста – зробити телефонний дзвінок за номером на сайті компанії або на сторінці контактів. Не варто відкладати: телефонуйте зараз, уточнюйте всі деталі!
Пояснення до частих питань
✅ Допоможіть розрахувати кількість гладкої облицювальної цегли на оздоблення будинку зовні.
Порядок обчислень такий:
Виміряти периметр Р – контур будівлі.
Порахувати площу зовнішніх стін: Н*Р (Н – висота).
Відняти квадратні метри отворів вікон, дверей. Залишається площа облицювання.
Потрібна кількість цегли визначається по довжині, ширині та товщині шва. Підрахувавши число блоків на 1 м² поверхні, множимо на площу, що укривається, отримуємо шукану кількість цегли в штуках.
✅ Як визначається вартість доставки?
За тарифами, які враховують: загальна вага замовлення до перевезення, відстань до замовника, кількість піддонів із розміщеними на них блоками.
✅Цікавить асортимент заводу ЄВРОЦЕГЛА: які фактури випускаються?
Відповідь: облицювальна цегла гладка, скеля, колота, промінь і кримська. Фото товарів є на сайті.
✅Гіперпресовані блоки одного типу, але різних кольорів у каталозі відрізняються за вартістю – чому? Ціна пігментів, що фарбують цементно-мінеральну суміш при виготовленні, впливає на формування собівартості виробу.
✅Облицювальна цегла Фагот – звідки така назва?
Від однойменного бренду заводу у м. Красний Луч Луганської області.
Щоб переглянути інші наші товари з фото - переходіть на категорії за посиланнями:
Цегла для огорож,
Кутова цегла,
Плитка фасадна
Плитка цокольна